Fotoselli Kapılar- BFT marka fotoselli kapıları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bft Vista TL Radarlı Kapı Motoru

Radarlı kapı motoru modeli olarak sınırlı geçiş alanları ve sahil girişleri gibi sürgülü kapı otomasyonlarına uygun şekilde üretilen bft vista tl radarlı kapı motoru geliştirilmiş akıllı teknolojiyle satışa sunulmaktadır. 120kg ağırlığında kapı kanatlarını taşıyabilecek kapasitede üretilen bu motor modeli 800mm ye kadar kanat açılma özelliği bulunmaktadır. Kolay montaj imkanını beraberinde getiren motor çeşidi ayarlanabilir tork seçeneğiyle güvenliği üst düzeyde koruyabilmektedir. Kontrol ünitesi lcd ekranı üzerinden kolay ve teş tuşla programlama seçeneği bulunan ürün grubu modeli ayrıca el tipi programlama cihazı ile de kolaylıkla programlanabilmektedir.

Sürekli ve yoğun kullanımlarınıza uygun olarak üretilen bft vista tl radarlı kapı motoru ürün grubu 0 derece ile 50 derece arasında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyerek herhangi bir deformasyona uğramadan uzun yıllar kullanılabilmektedir. Montaj kablolarını gizli tutan kablo yatakları ürünü kullanım esnasında görüntü kirliliğinden ürünü uzaklaştırmaktadır. Yangın alarm sistemi ile de uyumlu şekilde çalışabilen bu motor modeli, lastik profil yastığı ve tekerlek altı profili ile de desteklenerek kullanımı daha pratik hale getirilmiştir.

Firmamız garantisinde sahil ve sınırlı alan girişlerinizde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu ürünün fonksiyonelliğini ve işlevselliğini arttırmak adına dilerseniz aksesuar çeşitleriyle de kullanımı zenginleştirebilirsiniz. Uygun fiyatlarla uzun ömürlü kullanımlarınıza en ideal çözüm olacak bft vista tl radarlı kapı motoru hakkında detaylı bilgiyi ve siparişi firmamızdan edinebilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz sonrası servis ekibimiz tarafından ürünün montajı kısa sürede gerçekleştirilerek kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Servis sonrası destek hizmetlerimizden de yararlanarak sorunsuz kullanımlarınızda uzun yıllar adımızdan söz edebilirsiniz. her türlü sipariş, servis ve destek hizmet için firmamız ile kolaylıkla irtiabata geçebilirsiniz.

Bft Vista SW Radarlı Kapı Motoru

Sağa ve sola açılabilir kanat ayarlama özelliğini kullanıcılarına sunan bft vista sw radarlı kapı kullanım rahatlığını ön plana çıkarmakla birlikte radarlı kapının uygulanan mekana en uygun şekilde dizaynını sağlayabilmektedir. 250kg ağırlığına kadar kanat ağırlığında mekanlarınız için uygun olan bu kapı motorunun maksimum genişlik alanı 140cm kadar çıkabilmektedir. Kontrol ünitesi LCD ekranından kolaylıkla programlama yapabileceğiniz bu motor modeli aynı zamanda tek tuş ile de kolaylıkla otomatik olarak ayarlanabilmektedir. Ayrıca uzaktan yönetimi sağlayan el programlama cihazı ile de kullanımınız esnasında uzaktan pragramlama yapabilirsiniz.

Yaygın alarm sistemi ile uyumlu çalışabilecek şekilde dizayn edilen ürün modeli termik koruma içerdiği gibi ıp40 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz çalışma performansı ile uzun ömürlü yoğun kullanımlarınıza uygun olan radarlı kapı motoru akü ile çalışma özelliği de göstererek herhangi bir elektrik kesintisi durumunda sorunsuz şekilde çalışabilmektedir. Enkoderli limit swich sistemi çarpmalar karşı emniyeti sağlayarak güvenliği üst düzeyde korumaktadır. Bu sistem sayesinde herhangi bir canlı veya cansız nesne ile çarpışma durumunda ürün mekanizması durarak aksi yönde hareket etmektedir.

Akıllı teknolojinin en yeni ürün modellerinden olan bft vista sw radarlı kapı motoru fonksiyonelliği ile yaşam alanlarınızda kolaylıkları da beraberinde getirmektedir. Radarlı kapı motorlarına uyum sağlayacak çeşitli aksesuar seçenekleriyle de işlevselliğini ve kullanışını zenginleştirebileceğiniz ürün üretimini de gerçekleştiren bft Türkiye, en kaliteli ürünleri ihtiyaçlarınızı karşılamak için sunmaktadır. Firmamız arayarak ihtiyaç duyduğunuz ürün grubu modelimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Satış sonrası servis ve destek hizmetlerini de sürdüren firmamız kaliteyi en uygun fiyatlarla satışa sunarak devamındaki hizmetleriyle de memnuniyetinizi arttırmaktadır.

Fotoselli Kapı Vista SL C

Radarlı diğer adıyla fotoselli kapı motoru vista serisinin bir modeli olarak satışa sunulan bft vista sl c radarlı kapı motoru sürekli kullanımlarınıza uygun olarak üretilmektedir. bu model tek kanatta 150kg, çift kanatta ise 80+80kg taşıma kapasitesine sahip olarak ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Akü ile çalışma özelliği gösteren radarlı kapı motoru eletrik kesintisi durumunda devreye girerek sorunsuz kullanımlarınıza elverişli şekilde üretilmektedir. -20 derece ile 55 derece arasında sorunsuz çalışma performansı sergileyen bu model ıpx0 koruma sınıfına dahildir. Elektronik tork sınırlayıcı sistem ile çarpmalara karşı emniyeti en güvenilir şekilde sağlayan ürün grubu modeli herhangi bir canlı veya cansız nesne ile çarpışması durumunda durup aksi yönde hareket etmektedir.

Kontrol ünitesi üzerinden programlama ayarı yapılabildiği gibi el programlama cihazı ile de uzaktan programlama yapılabilmektedir. Montaj kolaylığıyla birlikte kablo yatakları sayesinde kablo kalabalığından sizleri kurtaran ürün grubu estetik bir görünümle kullanımınıza sunulmaktadır. Motor baskı ve elektromanyetik kilit sistemi ile kapı kanatlarının el ile açılmasının engellenmesi güvenli kullanımlarınızı sağlamaktadır. ürün modelinde geçiş aksesuarlarla da kullanımı zenginleştirerek ürünün fonksiyonelliğini arttırabilirsiniz. Yine bft Türkiye garantisiyle radarlı kapılarınıza uyum sağlayacak şekilde üretilen aksesuarlar yaşam alanlarınızda hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak. Uzun ömürlü kullanımlarınız için kaliteden ödün vermeden estetik biçimde üretilen ürünler birçok eklenebilecek aksesuarlarla çok daha pratik bir kullanım olanağını müşterilerine sağlamaktadır.

İhtiyacınıza uygun bir model olarak satışa sunulan bft vista sl c radarlı kapı motoru serisi hakkında firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Siparişleriniz sonrası ayrıca servis ve destek hizmetlerimizden de kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Sizler de otomatik kapı sistemlerinde kaliteyi ve estetiği arayanlardansanız firmamızı arayarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bft Vista Radarlı Kapı Motoru

Ürün grubu içerisinde birden fazla modeli bulunan bft vista radarlı kapı motoru her türlü ihtiyacınızı çözüm olacak modellerle yaşam alanlarınızı kolaylaştırır nitelikte üretilmektedir. Kolaylıkla geçiş yapabileceğiniz aksesuar seçenekleriyle de kullanım fonksiyonelliğini zenginleştirebileceğiniz ürün modelleri tek kanatta 150kg, çift kanatta 120+120kga kadar taşıma kapasitesine sahip olan modeller özel tasarım profillerine de sahip olarak üretilmektedir. Filtrelenmiş trafo sistemine sahip olan bft vista radarlı kapı motorları güvenli kullanımlarınıza uygun olarak herhangi bir elektrik kesintisi durumunda akü ile çalışma özelliği gösterebilmektedir. Kontrol ünitesi LCD ekranından kolay programlama yaparak opsiyonel tuş takımı ile pratikliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Montaj kolaylığı sağlayan tüm ürün grubu modelleri tek tuşla otomatik olarak ayarlanabilme özelliği göstermektedir. Ayarlanabilir tork seçeneğiyle çarpmalara karşı emniyeti sağlayabileceğiniz gibi elektromanyetik motor kilidi sistemini de devreye alabilirsiniz. Ürünün özelliği olarak görülen motor baskı sistemi kapı kanatlarının el ile açılmasını imkansız hale getirmektedir.

Kapak fitili ve kablo yatakları ile gereksiz görüntü kirliliği yaratan tüm kablo kalabalığından kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Ses ve titreşim engelleyen sistemle donatılan ürün grubu modelleri yangın alarm sistemleri ile de uyum gösterecek şekilde çalışabilmektedir. Ayrıca el tipi programlama cihazı ile radarlı kapılarınızın program ayarlama işlemlerini koaylıkla uzaktan yapabilirsiniz. Tekerlek taşıyıcı sistemiyle uzun ömürlü kullanımlarınıza elverişli şekilde üretilen ürün modelleri çarpmalara karşı ters yönde hareket ederek güvenliği yüksek ölçüde sağlamaktadır. ürün gurubu modellerine uyum sağlayacak çeşitli aksesuar seçenekleri üretimini de gerçekleştiren bft Türkiye, ürettiği aksesuar seçenekleriyle de radarlı kapılarınızın fonksiyonelliğini ve işlevselliğini arttırarak kullanımınızı pratik hale getirmektedir.

Firmamız garantisiyle üretilen bft vista radarlı kapı motoru ve aksesuar seçenekleri tercihleriniz doğrultusunda üretilerek kısa sürede kullanımınıza hazır hale getirilmektedir. Satış sonrası servis personellerimiz montaj işlemini gerçekleştirerek ürününüzü uzun ömürlü kullanımınıza hazır hale getirmektedir. Ayrıca satış ve servis sonrası destek hizmetlerimizden de kolaylıkla yararlanabilirsiniz.


SESAMO marka fotoselli kapıları firmamızdan temin edebilirsiniz.

Mercanlar panjur ltd.şti. tarafından üretilen SESAMO marka fotoselli kapılar giriş çıkış sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde kullanılabildiği gibi iç ve dış hava ortamının birbirinden hızlı bir şekilde ayrılması istenilen yerlerde de tercih edilebilir.


Uygulandığı yere bağlı olarak farklı açılım sistemleri ile yapınıza estetik ve fonksiyonellik kazandırır. 


%100 İtalyan Mekanizma ve yine % 100 Alman (dunker) motorları ile sessiz çalışma özelliğine sahiptir ve uzun ömürlüdür.


Fotoselli kapı mekanizmaları ISO 9001 VE CE Kalite belgelerine sahiptir. 


Standart olarak sunulan konum anahtarı (fonksiyon seçici) sayesinde kapınızda dışarıdan giriş iptali,komple giriş çıkış iptali,yarım açılma ve tam açılma pozisyonlarını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.Kullanım alanlarına uygun olarak şifreli geçiş ve el sensörü uygulaması yapılmaktadır.


Tercihinize bağlı olarak manuel veya elektronik kilit sistemleri uygulanabilir.

Teklif için: info@mercanlarpanjur.com