BFT MİTTO 2 YENİ TİP

BFT MİTTO 2 ESKİ TİP

BFT MİTTO 4 YENİ TİPFirmamız Bft Yetkili Bayisidir

BFT OTOMATİK KAPI

Otomatik kapı denildiğinde ilk akla gelen markalardan olan BFT otomatik kapılar hayatınızın her alanında karşınıza çıkmaktadır. Eskiden lüks tüketim olarak görünen otomatik kapı sistemleri teknolojinin gelişmesi ve insanların önce güvenlik sonra konfor amacıyla taleplerinde ki artış nedeniyle bugün neredeyse zorunlu bir ihtiyaç halini almıştır ve toplumun her kesiminden talep edilen, ihtiyaç duyulan ürünler statüsüne girmiştir. İster konutsal ister endüstriyel alanda olsun sizlere sunduğu geniş ürün yelpazesinde ki BFT otomatik kapılar ile çözülmeyecek bir proje kalmayacak gibi. BFT otomatik kapılar sayesinde rahatlık, konfor ve güvenlik bir sistem olarak sizlere sunulmaktadır. İsterseniz kar, yağmur gibi faktörlerden etkilenmeden aracınızın içinden evinizin Dairesel bahçe kapısını, ister yana kayar sürgülü bahçe kapısını, ister kollu bariyerini, ister seksiyonel tip garaj kapısını, ister mantar bariyerlerinizi rahatlıkla BFT uzaktan kumandanız ile yada BFT otomatik kapıların içlerinde ki her türlü Access geçiş sistemlerine uyumlu ana kontrol kartları sayesinde plaka tanıma sistemi, HGS sistemi, OGS sistemi , cep telefonlarınızdan Bluetooth sistemi ile  çalışan akıllı anahtar uygulaması ile BFT otomatik kapılarınızı  rahatlıkla açıp kapatabilirsiniz. Yine fabrikalarınızda, iş yerlerinizde bulunan depo ve üretim alanlarında en çok ihtiyaç duyulan endüstriyel seksiyonel kapılarınızda , hangar kapılarınızda , giriş ve bölümler arası geçişlerde kullanılan fotoselli yana kayar kapılarınızda , fotoselli teleskobik kapılarınızda , bina ana girişlerinde güvenlik noktalarında bulunan yana kayar fabrika giriş kapıları, çok nadir de olsa yerin konumu gereği Kullanılan çift kanat dairesel kapılarınız da , asma ray kapılarınızda, farklı açıklıklara göre kullanılan tekli veya karşılıklı çalışması gerekecek senkronize veya bağımsız çalışabilecek kollu giriş otopark bariyerlerinizde yine rahatlık konfor ve güvenlik içerisinde BFT otomatik kapıları kullanarak ister BFT uzaktan kumandalarınız , ister güvenlik kulübesi buton sistemi yada tüm Access geçiş sistemlerine uyumlu ana kontrol kartları sayesinde plaka tanıma sistemi, HGS sistemi, OGS sistemi, akıllı anahtar uygulaması ile cep telefonlarınızdan Bluetooth sistemi ile  çalışan akıllı anahtar uygulaması ile BFT otomatik kapı sisteminizi  kolaylıkla kontrol edebilirsiniz.  BFT otomatik kapı denildiğinde hem uygulayıcı firma hem de kullanıcıya sunduğu montaj kolaylığı, basit kontrol edilebilir ve anlaşır kontrol kartları, sistemlerinde set içerisinde bulunan BFT DESME Fotosel güvenlik sistemleri, sabit 63 kumandalı entegre hafızalı kumanda alıcıları , BFT uyarı flaşör lambaları , 2’şer adet olarak bulunan BFT mitto 2 kumandaları sayesinde bir paket olarak sunulan sistem sayesinde tek noktadan çözüm imkanı sunmaktadır.

Bft Motor Fiyatları
 için yıllardır size hizmet veren Huban Otomasyon Sistemleri bu konudaki iddialı tutumuna devam ediyor.

Ünlü İtalyan markası BFT, otomatik bariyer sistemleri, otomatik endüstriyel kapılar, garaj kapıları, otomatik bahçe kapıları gibi alanlarda gerek ürettiği motorlar gerekse de bu sistemlere ait oluşturduğu ileri teknoloji ürünleri ile dünyada dikkat çekmeyi başarmıştır.

BFT, farklı iklim koşullarında çalışacak otomatik kapı motorları üretirken, Türkiye gibi farklı coğrafi bölgelerinde farklı iklim koşulları yaşayan bir ülke için bile oldukça uygundur. BFT motor güney sahillerinde yüksek nem ve sıcaklık altında bile tam bir performans gösterirken aynı performansı Doğu ve Güneydoğu da yaşanan kış koşullarında veya yine yüksek nem ve yağış oranı ile dikkat çeken Karadeniz bölgesinde de gösterebilmektedir.

İşte bütün bu farklı iklim koşullarında bile kusursuz performans gösterebilmesi BFT Motor Fiyatlarını gördüğünüzde şaşırmamanız içten bile değildir.

BFT Motor dayanıklılığı kadar performansı ile de öne çıkmaktadır. Onun gözünü korkutmak mümkün değildir. En zor işlerin üstesinden gelmek için tasarlanmıştır. Rakiplerine göre çalışma saatlerinde ki üstünlüğü azımsanmayacak derecededir. Geniş ürün yelpazesi ile en doğru seçim yapılabilmesi için olanak verir.

BFT Motor Fiyatını son kuruşuna kadar hak eder. Size yıllardan beridir gelen haklı ünü ile güven verir. Kapınızda takılı olan BFT motor sayesinde uzun yıllar sorun ve sıkıntı yaşamadan rahat edersiniz.

Huban Otomasyon Sistemleri rakiplerinden oldukça üstün özellikleri bulunan BFT Motor Fiyatları ile seçim yaparken yaşayabileceğiniz tüm kararsızlıkları ortadan kaldırmaktadır.

Uygun ödeme koşulları, BFT kalitesi ve yanında kaliteli servis hizmetlerimizden de faydalanacağınızı düşündüğümüzde sunduğumuz hizmetten daha iyisini ancak yine biz gerçekleştirdiğimizde bulabileceksiniz.

Ehil olmayan kişilerce montajı yapılmış bir motor size kısa süre sonra ciddi sıkıntılar yaşatabilir. Her ne kadar ürünler garanti kapsamı dahilinde olsa da, yaşayabileceğiniz problemler sizi ciddi şekilde uğraştırabilir ve zaman kaybına yol açabilir.

BFT Motorları üstün teknoloji sayesinde, otomatik kapı sistemlerinde kullanılan hemen tüm özelliklerle de kolayca entegre olabilir. Solemyo gibi güneş enerjisinden üretilen güç ile çalışabilen BFT Motorlar oldukça çevreci bir yapıya sahiptir.