Huban Kasetli Tente

En gelişmiş ve en modern tente sistemi olan kasetli tente, etkileyici tasarımı ile dış cephelere estetik ve dekoratif özellikler katan bir tente çeşididir. Kompakt tasarımlı olmanın sağladığı avantajlarla oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Kasetli Tente Nedir ?

Kapandığında kumaş ve mekanizmanın tamamen içinde kaldığı kasetli tente, uzaktan kumandalı tüm motorla çalışan modern ve teknolojik bir üründür. Sadece gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici tasarımı ile cephelere estetik bir görünüm katar. Katlanabilir olma özelliği ile kumaşının uzun ömürlü olduğu kasetli tente, kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Derli toplu ve düzenli görünümü ile tercih edilmektedir.

Gölgelendirme sistemlerinden biri olan kasetli tente, kullanıcının dilediği zaman açtığı dilediği zaman katlayarak kapattığı bir tente çeşididir. Mafsallı ve körüklü tenteye göre son derece ekonomiktir. Dış mekânlarda otomatik veya manuel seçenekleri mevcuttur. En uygun fiyatlarla şık ve kaliteli kasetli tente siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Kasetli Tente

Dış cepheye uygun renk ve doku seçenekleriyle Huban Kasetli Tente rüzgarın ve güneşin olumsuz etkilerinden korunmakla bereber estetiğin,yapı ile olan düetini de izleme şansı bulacağınız bir model.

Ayrıca modelin koruma sistemi yine üstün mühendislik sırlarını da içinde barındırıyor.

Huban Kasetli Tente Modeli, kullanımı esnasında sizlere manuel ve motorlu kullanım seçenekleriyle de alternatifler sunmaktadır.

Ürün Detayları

- Kumaşı ve mekanizmayı dış etkilerden koruyan tam kasetli compact sistem

- Alüminyum enjeksiyon döküm parçalar

- Alüminyum ekstruzyon profiller

- Elektrostatik toz boya standart RAL 9016 Beyaz ve Diğer RAL kodları.

- Paslanmaz bağlantı civatalar ve pimleri

- Manuel ve uzaktan kumandalı motor ve güneş rüzgarı sensörü seçeneği

Huban Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Kasetli Tente

En gelişmiş ve en modern tente sistemi olan kasetli tente, etkileyici tasarımı ile dış cephelere estetik ve dekoratif özellikler katan bir tente çeşididir. Kompakt tasarımlı olmanın sağladığı avantajlarla oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Kasetli Tente Nedir?
Kapandığında kumaş ve mekanizmanın tamamen içinde kaldığı kasetli tente, uzaktan kumandalı tüm motorla çalışan modern ve teknolojik bir üründür. Sadece gölge sağlamakla kalmayıp etkileyici tasarımı ile cephelere estetik bir görünüm katar. Katlanabilir olma özelliği ile kumaşının uzun ömürlü olduğu kasetli tente, kendi kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Huban Kasetli Tente Derli toplu ve düzenli görünümü ile tercih edilmektedir.

Gölgelendirme sistemlerinden biri olan kasetli tente, kullanıcının dilediği zaman açtığı dilediği zaman katlayarak kapattığı bir tente çeşididir. Mafsallı ve körüklü tenteye göre son derece ekonomiktir. Dış mekânlarda otomatik veya manuel seçenekleri mevcuttur. En uygun fiyatlarla şık ve kaliteli kasetli tente siparişi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kasetli tente estetiğe önem verenlerin tercihiyle kullanımı her geçen gün daha fazlalaşan popüler bir tente modelidir. Diğer tente modellerinden farklı özelliklere sahip olan kasetli tente ürünümüz, tentenin kapanması durumunda kasetli yapısı sayesinde kumaşın korunmaya alındığı özel bir modeldir. Bu sayede tente kumaşı açıkta kalmayarak dış etkenlere karşı korunaklı hale gelir. Böylece daha uzun süre kullanım avantajı sağlar. Hemen tüm mekânlarda kullanıma uygun olan huban kasetli tente, kafe, restoran türü işletmelerde sıkça karşılaşılan bir modeldir. Müşteri beklentilerine uygun olarak farklı renk ve desenlerde üretilen kasetli tenteler, güneşin yakıcı etkilerinden koruma sağladığı gibi, rüzgârlı ve yağmurlu havalarda da mekânların koruyucusu olmaktadır.

Kasetli tente modelinin en önemli özelliklerinde biri, müşteri ihtiyaçlarına göre istenilen renk ve desende üretiliyor olmasıdır. Kullanılan kumaşın uzunluğuna göre 3,5 metreye kadar açılabilen kasetli tente, PVC malzeme kullanılarak yapılan gövdede en iyi şekilde korunmaktadır. Tente kapanırken kumaş sarılarak kaset içerisinde muhafazaya alınırken, kaset önüne monte edilen fırçalar tentenin günlük temizliğini otomatik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kaset kısmında yer alan conta sayesinde tam kapanma sağlanarak kumaşın tüm dış etkenlere karşı korunması sağlanmaktadır.
• Renk ve desen seçeneğinde çeşitlilik
• Üstün koruma özellikleri
• Uygun fiyat
• Kolay ve pratik kullanım
• Uzun yıllar bozulmadan kullanma garantisi
Kasetli tente modelinin sağladığı en önemli avantajlar arasında yer almaktadır. Kasetli tente modellerinin özelliklerinden bir diğeri de, şık ve göz alıcı mekânların oluşumuna katkı sağlayarak dikkat çekici görsellikler oluşturmasıdır. Yaşam alanlarını en üstün konfor özellikleriyle değişime uğratan kasetli tente modelleri oldukça uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla satışa sunulmaktadır.
Kasetli Tente tam korumalı modeli ile dış cephenizle bütünleşen şiirsel bir dokunuşla yapınızı eksiksiz bir görünümle tamamlar.

Kasetli Tente Fiyatları
Kasetli tente oldukça özel bir ürün çeşididir. Çağdaş ve modern mekânlar oluşturmak isteyen bireysel ve kurumsal işletmeler tarafından tercih edilen ürün, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekicidir. Kasetli tenteler kullanılacağı alanın ebatlarına göre fiyat farklılığı göstermektedir. Kullanılacak olan kumaşın kalitesi de tente fiyatlarına etki etmekle birlikte, elde edilen şık ve modern görünüm tüm bunların ötesindedir. Tente siparişi öncesinde kurulacak alanın kısa bir keşifle belirlenmesi, kurulacağı alanın özelliklerine uygun eğimlerin önceden tespit edilmesi önemlidir. Böylece müşteriye özel bir tente üretilmesi ve mekânın şık görünmesi sağlanmaktadır.

Kasetli tente ticari faaliyet gösteren işletmelerin yanı sıra, havuz başlarında veya yaz bahçelerinde de mükemmel uyumuyla tercih edilebile bir tente modelidir. Güneşin yakıcı sıcaklığı ve sağlığa zararlı ultraviyole ışınlarından koruma sağlayan kasetli tenteler, yaz aylarının sağlıklı bir şekilde geçirilmesine de katkı sağlamaktadır. Yaz sıcaklarının yanı sıra yağmurlu havalarda da kurtarıcı rol üstlenen kasetli tente modelleri, oldukça pratik kullanımıyla her türlü hava şartlarında kıs sürede açılıp kapanabilmektedir.

Huban Kasetli Tente üstün kalite özellikleriyle farklı mekânlar yaratarak yaşam konforunu en üst düzeye çıkaran kasetli tente modelleri, kolay kurulumu ve uzun yıllar yıpranmadan kullanılabilme özelliğine sahiptir. Birçok yaşama alanında kullanılarak popüler hale gelen kasetli tenteler, yaşama alanlarını renklendirmek, şık ve modern alanlar oluşturmak isteyen tüm bireylerin ortak tercihleri arasındadır. Siz de yaşam alanlarınızda farklılık yaratmak için kasetli tente modelleri arasından tercih yapabilir, mekanlarınıza farklı bir boyut getirebilirsiniz.


Kasetli Tente Modelleri
Sağlamış olduğu avantajlar nedeniyle tercih edilmekte olan kasetli tente modelleri özellikle tentenin kumaşının daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Tentenin kumaşı kaset içerisinde saklanarak bu sayede dış koşullara karşı daha uzun süre korunabilir. Kaliteli kullanım olanağı sağlaması nedeniyle ihtiyaç duyulabilecek her alanda tercih edilebilecek bir modellerden biridir.

Islak olarak kapatılması durumunda tentenin kumaşı kapalı ortamda kurmak zorunda kalacağı için küf ya da koku gibi problemlerin yaşanmasına neden olabilir. Bu nedenle özellikle dikkatli olunması gerekmektedir. Tentenin kuru şekilde kapatılması önemlidir. Aksi durumda tente kumaşında yaşanacak olan problemler kullanıcıların sorun yaşamasına neden olmaktadır.

Kasetli Tente Malzemeleri
Dört mevsim yaşam alanlarına değer ve konfor katan kasetli tente, kumaş ve kaset mekanizmasının kullanıldığı bir tente çeşididir. Alüminyum profil ve plakalarla desteklenmekte olup otomatik veya manuel şekilde açılıp katlanabilir. Cıvata ve pim bağlantılar paslanmaz malzemeler kullanılarak üretilir. Kumaş olarak ithal veya yerli akrilik kumaşlar kullanılmaktadır. Müşteri taleplerine göre kumaşlarda renk ve desen seçenekleri mevcuttur. Rüzgâr ve güneş sensör seçeneğinin de olduğu kasetli tente modelleri, kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen tente çeşitleridir.

Kasetli Tente Siparişi

Kasetli tente temin etmek istiyor ve istediğiniz renk ve desenlerde kaliteli bir kasetli tente için güvenilir bir firma arıyorsanız bizimle iletişime geçin. Sektörde yıllardır kasetli tente üretimim yapan firmamız, daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan kurumsal bir firmadır. Bütçenize uygun kaliteli ve şık kasetli tente siparişi için firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.

Yeni model Huban  Kasetli Tente şık tasarımı, kompakt kaset sistemi ile dış cephelere estetik katmaktadır.Kaset sistemi ,kumaş ve mekanizmanın doğa şartlarından tam korunmasını sağlayarak, bakım ve onarım ihtiyacını en aza indirgemektedir. Çalışma esası olarak; tente kumaşı , profil kasetin içinde saklanmaktadır. Bu sayede kumaşın uzun ömürlü olması sağlanmaktadır.Bu kaset sistemi kapalı konumdayken de çok şık bir görüntü oluşturmaktadır.

Konsepte uygun olarak seçeceğiniz  alüminyum ve kumaş tercihlerinizle, mekanlarınıza değer katabilirsiniz. Zarif çizgileriyle görsel, sunacağı kullanım kolaylığı açısından işlevsel ihtiyacınızı karşılayacak kasetli tente sistemleri ile gölgenin ötesinde konfor yaşayabilirsini

İklim Koşullarına Dayanıklı

Her türlü hava koşuluna uyumlu ve yüksek mukavemetli alüminyum yapısı ve farklılaşan bir çok özelliğiyle size farklı deneyimler sunuyor.

Huban Kasetli Tente En çok tercih edilen tente sistemlerinden biridir. Kullanılacak olana göre farklı boyutlarda ve ebatlarda hazırlanır. Kurulmuş olduğu sistem ile istenildiği zaman açılabilir ve kapatılabilir özelliğe sahiptir. Kumaş ve sistemi koruyan kasetli yapıya sahiptir. Kurulumunun kolay olduğu kadar uygun fiyatlıdır.  Dört mevsim için kullanımı uygundur. Seçilen kumaşa göre fiyat değişebilmektedir. Şık ve dekoratif bir yapıya sahiptir. 


Tentelerin Kullanım Amaçları Nelerdir?
Tenteler birçok önemli amaçla kullanılan son derece hayat kurtarıcı ürünlerdir. Dış etmenlere karşı önemli koruma sağlayan bu ürünler hem iş yerlerinde hem evlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle mağazaların vitrinlerini korumak amacı ile kullanılmaya başlanan tenteler gün geçtikçe farklı alanlarda kullanılmaya devam etmektedir. Artık evlerin teras ve balkonlarında da hem dekoratif olarak hem de aynı şekilde koruma özelliklerinden faydalanmak amacı ile kullanılmaktadır.

Kasetli tente İstanbul firmaları bu talepler doğrultusunda yoğun olarak çalışmaktadır. Bizlerde bu alanda destek sunan önemli bir ekip olmaktayız. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Hem ürünlerin özellikleri hem de kasetli tente fiyatları hakkında bilgi almak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Kasetli Tente Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Tente çeşitleri arasında karşımıza çıkan kasetli tente önemli özellikleri ile oldukça tercih edilen bir üründür. Kasetli tente özellikleri hakkında bilgi verecek olursak. Şöyle ki;

Kasetli tentelerin en önemli özelliği kapalı iken minimum seviyede olması ve açıldığında ise istenildiği kadar uzayabilmesidir.

Görünüşü itibari ile çok daha şık ve moderndir. Bu sebeple özellikle estetik görüntüsünden dolayı dekorasyon unsuru olarak tercih edilmektedir.

Kullanılan kumaşın kalitesi ve sistemin sağlamlığından ötürü oldukça koruyucudur.

Tente modelleri arasında en gelişmiş ve modern tasarımlara sahip üründür.

Kasetli tente hem koruma özelliği hem de modern tasarımları ile havuz başlarında, teras ve balkonlarda, iş yerlerinde ve daha birçok istenilen alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Bu alanda üretim ve satış hizmeti veren firmamız sizlere yardımcı olmak için çalışmalarını yürütmektedir. İhtiyacınız olan tente modelleri için bizler ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz


Kasetli Tente Nerelerde kullanılır ?

Dairelerde Teraslarda

Restoranlarda

Kafelerde

Diğer küçük tüm işletmelerde

GÖLGELENDİRME UZMANI HUBAN TENTE
Huban Kasetli tente, alışılagelmiş tentelerin dışında bir modeldir ve geniş uygulama alanı vardır.Huban pencerelerde gölge yada estetik katma amaçlı kullanılırken, mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir.

Huban  modelin kompakt kaset sistemi, kumaş ve mekanizmayı olumsuz doğa şartlarına karşı korurken, dış cephelerin görünümü ile bütünleşerek mekanlara modern bir görüntü katar.

Kasetli Tente, sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle, kaset içinde kalır.

Kasetli tente yalnızca gölge sağlamakla kalmayıp, etkileyici dizaynıyla da cephelere estetik katar. Kompakt bir dizayna sahip olmasının vermiş olduğu avantajla kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur.
En büyük avantajı kumaşın katlanarak bir kaset ön profil içinde saklanmalıdır. Kasetli tente adını bu mekanizmadan alır. Bu sistem tente kumaşının uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca kendi kendilerini temizleyebiliyor olması her zaman temiz kalmasını sağlar. Görünüm olarak oldukça düzenli ve topludur.

Gölgelendirme sistemleri arasında yer alan kasetli tente kumaşı ithal ve akriliktir. Kasetli tente fiyatları bakım ve uzun ömür karşılaştırılması yapılınca oldukça mafsallı tente yada körüklü tente sistemlerine nazaran ekonomiktir. Dış mekanlarda ister otomatik ister manuel isteğinize göre ayarlanabilir.

Teknik olarak da oldukça iyi bir sisteme sahiptir.Huban Kasetli Tente  Kaset sistemi sayesinde mekanizmalar ve kumaşlar her türlü dış etkenlerden korunur. Yüksek dayanıklı ithal veya yerli akrilik kumaşlar kullanılır. Kumaşlar üzerinde biriken toz ve pislikleri engelleyen süpürge sistemi de mevcuttur. Ürünün sessiz çalışması için ses yalıtım sistemi de yapılıyor. Yine uzaktan kumanda sistemi ile kullanımı kolaylaştırılıyor. Ürünün yapımında alüminyum enjeksiyon profiller kullanılır.