Estetik ve tasarruf bir arada…

Mükemmel ısı ve ışık kontrolü özelliğiyle öne çıkan Camoda Dış Mekan Perde Sistemi, doğal iç mekan iklimi oluşturmaya yardımcı olurken enerji tasarrufu sağlar ve dış mekan görüntüsünü korurken iç mekanda gizlilik imkanı sunar.

Genişlik : 10x11 cm
Conta : Fırça Conta
Perde Uygulaması : 3 Tip Perde
Mekanizma : Motorlu Uygulama
86-2047 ANTRASİT 86-2171 GRİ 86-2175 ŞAMPANYA
TS Güneş İletimi 16 19 28
RS Güneş Yansıması 7 39 57
AS Güneş Soğurma 77 42 15
TV Görünür Işık İletimi 15 14 14
Gtot Enerji Girdisi 0,14 0,15 0,19

İç mekanı kötü hava koşullarına karşı korur.

İçerideki havanın dışarıya sirkülasyonunu sağlar.

Kötü hava koşullarına uygun üretildiğinden, kumaşlar 5 yıl garantilir.

Sineklik görevi görerek tüm haşerelere karşı koruma sağlar.

Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkanı sunar.

Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı sizi korur.

Yazın klima, kışın yakıt masraflarını azaltır.

HUBAN CORTİNA ZP LİNE ZİP PERDE

Otomatik Motorlu  Perde Sistemleri (zip line)
Otomatik motorlu kumandalı perde sistemleri serge ferrari kumaşlı somfy motorlu özellikle pratik ve etkin bir kullanımın arandığı ,kafe, restorant ofis, işyeri ve diğer tüm yaşam alanlarında teknolojinin perde dekorasyonu ile birleştiği bir deneyim. Mekanizmalı sistem kullanımı sayesinde sessiz ve hızlı bir kullanım sunuyor. En iyi kalite motor, kumanda ve diğer ekipmanları sayesinde uzun ömürlü kullanım sağladığımızdan emin olabilirsiniz. İmalatını yapmış olduğumuz motorlu perde sistemlerinde kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile hareket etmekteyiz. Uygulamasını yaptığımız tüm projelerde mekanlarınız için en uygun motorlu perde sistemini öneriyor, üst kalite uygun fiyat seri üretim zip perde fiyatlandırma politikası ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.Daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz veya iletişimden bize ulaşabilirsiniz.

Dış cephe, tavan, pencere ve odalarınızın tasarım ve dekorasyonu ne şekilde olursa olsun bizimle sizin için en uygun motorlu kumandalı mekanizmalı perde sistemine sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Tüm motorlu perde sistemlerimiz için garantimiz bulunmaktadır. Kalitemizden ödün vermeden en iyi rekabetçi fiyatlarımız ile hizmetinizdeyiz.

Huban Cortina zip line Zip Perde Sistemleri

Dış cephelerinizde, kış bahçesi, havuz önü balkon alanları gibi yaşam alanlarınızda motorlu kumandalı mekanizma sistemi ile hem pratik hem de görsel güzellik sağlar. Fermuarlı perde sistemleri  olarakta adlandırılan huban cortina zip perdeler ülkemizde giderek popüler hale gelmektedir. Ekstra korumalı serge ferrari kumaşı tüm dış etmenlere, darbeye, suya, güneşe, kara, rüzgara tam dayanımda üretilmektedir.
Zip stor kumaş ve alüminyup modellerimiz hertürlü renk ve desende olabilmektedir. Zip mekanizması üstün kalite ekipmanlardan oluşuyor. Klasik tente, cam gibi gölgelendirme sistemlerinin yerine her alanda kullanımı mümkündür. Restorant, kafe, alışveriş merkezleri, dükkan, villa veya dilediğiniz hertürlü binaya uygulaması yapılmaktadır. İmalatını yapmış olduğumuz huban cortina zip perde sistemlerinde kaliteli malzeme ve özenli işçilik ile hareket etmekteyiz. Uygulamasını yaptığımız tüm projelerde mekanlarınız için en uygun zip perde sistemini öneriyor, optimum fiyatlandırma politikası ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlıyoruz.

Zip Perde Kumaşı Avantajları

Öncelikle stor perdeyle birlikte kullanıma sunulan zip perde, yırtılma ve aşınmalara karşı dirençlidir. Kolay bir bakım sağladığı gibi düz yüzeylidir. Bu sayede kurulum ve bakım sürecinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Kumaşın şekli dolayısıyla uzun vadeli bir kullanım şansı sunmaktadır. Estetik bir görünüme sahip olan bu ürünün kafelerde rahatlıkla kullanılabildiği unutulmamalıdır. Isı tasarruflu perde modelleri arasında yerini alan zip stor perdeler, motorlu fermuar sistemiyle üretilmiştir. Bu sayede rüzgar ve soğuk gibi dış faktörler engellenmektedir. Ağır mevsim şartlarından etkilenmek istemeyen işletmeler, mekandaki hava sirkülasyonunu sağlamak için artık zip stor perde kullanmalıdır. Ortamdaki havanın temiz kalmasını da sağlayan zip stor perdeler, sarkma ve kırışma gibi sorunlarla karşılaşmanızı engeller. Çünkü perde kumaşı sarkmayan bir yapıdadır. Tasarım bakımından her zaman güzel duran bu ürünlerin sineklik ve panjur gibi araçlarla birlikte kullanıldığı da unutulmamalıdır. Haliyle güneş kontrolünü sağlarken haşerelerin içeriye girmesini engellemektedir.Serge ferrari ,Copaco gibi 1.kalite avrupa kumaşlar kullanmaktayız


Zip Perde Dış Mekan Kullanımı, Avantajları

Dış ceplerde daha estetik bir görünüme ulaşmak için kullanılabilen bu zip perdeler, uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Daha çok dış cephelerin korunması için etkin bir şekilde kullanılan zip stor perdeler, ışık geçirmediği için kullanıldığı alana ferahlık katar. Günümüzde dış mekan perdesi olarak işlevine devam eden zip stor perdeler farklı tasarımlarla dikkat çekmeyi sürdürmektedir. Kapalı mekan oluşturmak isteyen işletme sahipleri, tasarımlarını desteklemek için zip perde kullanabilir. Ayrıca kapalı alanların dışardan dikkat çekecek bir görünüme ulaşması için de bu ürünlerin tercih edildiği unutulmamalıdır. O halde hem iç hem de dış mekanların hava şartlarından korunması ve estetik bir görünüme ulaşması için mutlaka zip perdelerden yararlanılmalıdır. Bizler de bu konuda müşterilerimize detaylı bilgiler sunmakla beraber en uygun fiyatlarla iç ve dış mekanlarınız için doğru perde seçimi yapmanız sağlıyor ve müşteri memnuniyetiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Zip Perde’nin Kullanım Alanları
Kış Bahçesi

Yaz Bahçesi

Pencere Önleri.

Balkonlar.

Pergola Çevresi.

Ofis İçi

Açık Teras

Cam Tavan Üzeri

Bu teknoloji, dünyanın dört bir yanında en üst düzey teknoloji olarak kabul görmüştür. Sunduğumuz çeşitli zip perde modelleri ve zip perde renkleri, bu ürünün tek avantajları değildir. Zip perde avantajları; aynı zamanda dayanıklılık, kolay kullanım ve esneklik de sağlamaktadır. Uzaktan kumandalı sistemimiz ile basit kullanımı garantilerken, kullandığımız kumaşın sürekli olarak sirkülasyon sağlayan bir kumaş olması ile sağlığınızı da düşünüyoruz. Zip perdelerimiz; panjur, tente, stor perde gibi pek çok farklı fonksiyonları bir arada barındırmaktadırlar ve ofis içinden pergola çevresine, geniş kullanım alanları bulunmaktadır.


Zip Perde Çalışma Prensibi

  Zip perde, direnç konusunda çok iyi olup, kullanıcı memnuniyeti sağlamaktadır. Zip perde, birçok yerde kullanıldığı gibi evlerde de kullanılmaktadır. Kaliteli kumaşlarla üretilir ve uzun süreli kullanım şansı sağlar. Stor perde kumaşıyla üretilen ürünlerin, klasik perde ihtiyaçlarının karşılanmadığı yerlerde etkinliğini korunduğu görülmektedir. Dış cephe bölgesine uygulama yaptırmadan önce motorlu sistemlerin çalışma şeklinin bilinmesinde fayda vardır. Tavan kısmı bulunan işletmelere yönelik çatı zip perdeler hazırlanmaktadır. Büyük tavanlar için yapılmış olan çoklu kumanda sistemleri mevcuttur. İstenen bölgenin açılıp kapanması bu kumandalar sayesinde sağlanabilir.  

Zip Perde’nin Avantajları

Modern ve estetiktir.

Ani hava değişimlerinde Güneşin yakıcı etkisin den, Rüzgar dan, yağmurdan koruma sağlar.

Mikro hava delikli kumaş yapısı taze havayı devamlı sirkülasyon eder.

Panjur, tente, Jaluzi, sineklik, stor perde vb. ürün fonksiyonlarının tamamını bir arada sunar.

Özel tekstil kumaşı çevre etkilerine karşı yüksek direnç gösterir.

Renk çeşitleri  ile yapıların son görünümünü etkiler, estetik bütünlük sağlar.

Uzaktan kumandalı kullanımı ile kullanıcıya yüksek standartlar sunar.Zip Perde Sistemleri Ve Teknik Özellikleri - HUBAN CORTİNA

Zip perde sistemi oldukça modern bir oluşumla desteklenmektedir. Huban Cortina Zip Perde Sistemleri Olağanüstü boyut imkanı sağlayan bu perdeler ayrıca klasik perdelerin ihtiyacı karşılamadığı durumlarda kullanılır. Ek olarak rengi ve dokusuyla dikkat çeken zip perde sistemi, kullanıldığı alana estetik bir görünüm katmaktadır. Huban Cortina Zip Perde Sistemleri Her mevsim kullanılabilen perdelerin güneş ışınlarını gölgeleme özelliği de bulunuyor. Dayanıklılık prensibine uygun olarak üretilen zip perdelerin yağmur geçirmez özelliği vardır. Bu sayede yağmurlu havalarda konfor sağlar. Ayrıca delikli bir yapıya sahip olduğu için rüzgara karşı etkili olduğu bilinir. Hem içeriden hem de dışarında izlenebilen tarzda uygulanan zipr perdelerin ısıyı içerde tutma avantajı da bulunmaktadır. Birçok teknik detayı bir arada sunan bu perdelerin haşere ve sineklere karşı tam koruma sağladığı unutulmamalıdır. Asıl amacı, kullanım alanını gölgelendirmek olan zipr perde sistemleri aslında fonksiyonellikte sınır tanımıyor. Bu sayede mekanlarında daha ihtişamlı görünmesini sağlayabiliyor. Huban Cortina Zip Perde Sistemleri  teknik özellikleri bakımından da pek çok avantajı bir arada sunmaktadır. Öncelikle fermuarlı ve motorlu olmasının yanı sıra aşağıdaki özellikler ön plana çıkmaktadır.
Zip perde sistemleri, her mevsim kullanabileceğiniz özel tasarım perde sistemidir. Huban Cortina Zip Perde özel tasarlanmış fermuar sistemine sahiptir bu fermuar sayesinde rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır. Fermuarlı sistem olduğu için kullanım alanınızı yağmur / rüzgar / ısı ve böceklerden yıl boyunca korur.

Zip Perde Nedir?

Zip perde, fermuarlı perde olarak da bilinen, kendine özgü mekanik parçaları bulunan ve bulunduğu ortama sofistike bir ışık deneyimi sunarken ortam gizliliğinizi en estetik biçimde sağlayan perde sistemidir. Kurulumu çok kolay olan zip perdelerin son teknoloji ipliklerden dokunmuş çeşitli renk-ton çeşitleri ile birlikte saydam ve opak gibi opsiyonları bulunmaktadır.

Zip perdeler, ılık ve sıcak iklimli bölgelerde tercih edilirler ve açık hava alanlarında meydana gelebilecek rüzgar, yağmur aşırı güneş gibi hava olaylarından koruduğu gibi; meraklı gözlerden kaçınmak için iyi bir tercihtir. Ayrıca aşınmaya, mantarlara ve suya karşı dayanıklıdır ve bakımı son derece kolaydır.

Zip Perde imalatçıları ve üreticilerinden olan Huban Tente, tüm ürünlerini standartlara uygun olarak en dayanıklı malzemelerden üretmektedir.


Zip Perde Modelleri

Klasik stor perdelerin aksine modern ve şık bir görünüm sunan bu modeller bulunduğu mekana ferahlık katmaktadır. Farkını her zaman hissettirecek olan zip perde modelleri özel mekanizması sayesinde kumandalı olarak kontrol edilebilirlik sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde kumandayı kullanarak dilediğiniz zaman istediğiniz gibi hareket ettirebilmektesiniz. İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış zip perdelerimiz, güneşin zararlı ışınlarını emerek bulunduğu mekana şıklık katan bu modellere zip perde firmamızdan uygun fiyat aralıkları ile ulaşabilirsiniz. Ayrı bir bölüm elde etmek isteyen mekan sahipleri için iyi bir tercih olarak günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Motorlu Zip Perde,Uzaktan Kumandalı Zip Perde,Krank Dişli Zip Perde,Tavan Zip Perde


PEKİ GÖRÜNTÜ NE OLACAK?

Huban Zip Perde sistemlerinde kullanılan özel kumaşlar gündüzleri dışarıdan içerinin görünmesini engellerken, içeriden dışarı bakan kişinin manzarası ise kapanmaz. Geceleri ise evinizin ışıklarını kapatarak balkonunuzda rahatlıkla oturabilir, yine siz dışarıyı görebilirsiniz ancak dışarıdakiler sizi göremezler.

Basit olarak Cam Balkon sistemlerinden ya da camla kapama sistemleri satın almayı düşünmek yerine, Zip Perde Sistemi satın alarak, hem rüzgara dayanıklı ve yağmur geçirmeyen bir pencereye, hem de bir perde sistemine aynı anda sahip olabilirsiniz. Bu iki işi aynı görmesiyle de oldukça az maliyetli bir sistemdir.

Huban Zip Perde sisstemde kullanılacak olan teknik kumaşın türüne göre de %85 ila %98 arasında ışık yansıtma oranları seçilerek özellikle sıcak yaz günlerinde soğutma konusunda elektrik tasarrufu sağlanabilen perde sistemleridir.

Huban Cortina Zip Perde

Ev ve ofis için ideal gölgelendirme özelliğine sahiptir.

Huban Dış Mekan Perde Sistemleri, ileri teknolojisi ve mükemmel işlevsel performansı ile pencereleri kaplayan sıradan kumaşlara göre daha avantajlı seçenekler sunar.

Üretildiği hafif, dayanıklı ve %100 geri dönüştürülebilir kumaş, güneş ışığını %84, zararlı UV ışınını %88 oranlarında azaltır.

Huban zip perde iç mekânı kötü hava koşullarına karşı korur. Manzaranızı bozmadan rahatlıkla dışarıyı izleyebilme imkânı sunar.

Huban zip perde içerideki havanın dışarıya sirkülasyonunu sağlar.

24 YILLIK TECRÜBE VE GÜVEN 1998'DEN BUGÜNE