Huban Rolling Roof
Her mekana uygulanabilen katlanma ve toplanma hareketini bir arada yapabileceğiniz bir çatı kapatma sistemidir.

Huban Rolling Roof özel tasarım paneller sayesinde katlanma hareketi ile havalandırma ve gölgelendirmeyi aynı anada yapabilirsiniz. Sistem katlanma pozisyonunda bile özel paneller sayesinde yağmur ve kardan etkilenmeden mekanınızı havalandırabilirsiniz.

ROLLINGROOF AKILLI ÇATI SİSTEMLERİ

Hareketli alüminyum paneller ile tasarlanan, katlanma ve toplanma hareketlerini bir arada sunan dünyadaki tek sistemdir. Paneller özel tasarımla oluşturulmuş tekerlekler ile hareket ettirilir.
Huban Tente Rolling Roof Algılayıcı sensörü sayesinde tüm paneller birbirine uygun hareket etmeleri için yönlendirilmiştir. Alışılagelmiş sistemlerin aksine daha kolay ve konforlu olanı sizlere sunuyoruz. Huban Tente Rolling Roof Her açıdan açılabilme özelliği sayesinde gün ışığından maksimum faydalanma imkânı sunar. Huban Tente Rolling Roof Alüminyum panellerin katlanma hareketi sayesinde havalandırma yaparken gölgelendirme özelliğini yitirmez. Katlanabilir özelliği sayesinde dış temizliği çatıya çıkmadan iç taraftan sağlanmaktadır.

Huban Tente Rolling Roof Kullanıldığı alana estetik ve şıklık katan rolling roof, özel hareket sistemi sayesinde tüm gereksinimleri maksimum düzeyde sağlar. Özel tasarımlı paneller sayesinde yağmurlu ve karlı havalardan etkilenmeksizin havalandırma sağlar.

Huban Tente Rolling Roof Alüminyum paneller sayesinde iç alana yağmur suyu girişine engel olur. Dayanıklı yapısı sayesinde rüzgârlı havalarda ses yapmaz. Sağladığı ısı yalıtımı ile dört mevsim aranılan rahatlığı sunar. Her türlü hava koşuluna ayak uydurabilen rolling roof çatı sistemleri güvenli bir yaşam alanı yaratır. Kış aylarında açık havanın keyfini sürmeye yardımcı olur.

Kendi ekseni etrafında hareket eden paneller istenilen miktarda açılıp, durdurabilir. Farklı büyüklüklerdeki mekanlar için özel tasarlanan rolling roof; kafe, restoran, kurumsal vb. alanlarda farklılık yaratarak konfor sunar. Sigara kullanımının olduğu kafe ve restoranlarda kullanılarak ferah ve rahat bir ortam yaratmak için en iyi çözümdür.

Uzun ömürlü yapısı ve renk seçenekleri bulunan rolling roof açılır tavan sistemlerini istediğiniz aydınlatma ve ısıtma sistemiyle zenginleştirebilirsiniz. Talebe uygun olarak led aydınlatma ile lüks bir görünüm kazandırabilir, renk çeşitliliği ile konforlu ve özel kullanım sağlayabilirsiniz.

Büyük balkonlar ve çatı katlarında uygulanan rolling roof açılır tavan sistemleri, hem evinizin içini genişletir hem de estetik görünüm kazandırır. Farklı ihtiyaçlara göre hazırlanan rolling roof tavan sistemleri temiz havadan maksimum yararlanma imkânı sunar.

Rolling roof açılır tavan sistemleri ile sadece tek bir tuşla kapalı mekânları açık, açık mekânları da kapalı Hâle getirebilirsiniz. Özel tasarım alüminyum çatı paneli sayesinde kışın dondurucu soğuktan, yazın da kavurucu sıcaklardan kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Huban Tente Rolling Roof olarak rollingroof, açılırtavan, açılır tavan sistem, bioklimatik tavan, bioklimatik sistem, kaliteli rollingrof, ucuz rollingroof, İzmir ve ege bölgesinde  rollingroof, bodrum rollingroof, ekonomik rollingroof, hareketli tavan, rolling roof tavan sistemi, bioklimatik, bioklimatik pergola, bioklimatik tavan sistemi, açılır tente, bioklimatik tente, smart roof, akıllı çatı, akıllı tavan, alüminyum tavan, air roof, smart roof, rolling roof plus, rolling roof systems, alüminyum doğrama, retractable pergola, recractable roof, roof top, recractable roof aluminium, glass roof, glass roof lights, Rolling roof terras, rollin roof  sistemleri İzmir, rolling roof sistemleri Çeşme, tente sistemleri, smart home technology, pergole tente, rolling roof tavan sistemi, teras kapama, hareketli küpeşte, tekno roof, gölgelendirme sistemleri, akıllı çatı sistemleri, rolling roof montajı, otomatik cam tavan, otomatik tavan, panorama glass, panel tavan, sunproof, otomatik tente, gölgelendirme, şerit perde, raylı sistemler, biomatika, açılır kapanır tavan, ışıklı tente, rolling roof fiyatları, motorlu tente, bioklimatik pergola fiyatları, motorlu tente, guhher alüminyum sistemleri, bioklimatik alüminyum tavan hizmetleri vermekteyiz. 
Rolling Roof, dikmeler üzerinde haraketli mesnetleri bulunan katlanabilir çatı sistemlerine verilen isimdir. Akıllı çatı uygulamaları arasında giderek popülerleşmekte olan Rolling Roof Pergola sistemleri, sağlamış olduğu faydalar, fiyatları ve özellikleri gereği sıklıkla tercih edilmektedir.Huban Rolling Roof pergole sistemleri, üstü açık bir dış mekanın dış cephesinde gölgelik ve kapalı alanlar yaratmak için kullanılan, açılır, kapanabilir ve katlanabilir bir dış mekan yapısıdır. Akıllı Çatı Sistemleri, modüler araba otoparkları, stadyumlar, spor tesisleri, kafe bahçeleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.