Huban Pergola 

Huban Katlanır Tente Sistemleri

Katlanır Tente Sistemi Dört Mevsim İklim Şartlarında Kullanılmak üzere Tasarlanmış en İyi Sistemdir. Işıklı ve Işıksız olarak üretilmektedir. Yazın Güneşten Korunmak için Gölgelik ,Su Geçirmezlik Özelliği ile Yağmurdan Korunmak için Yağmurluk olarak kullanılmaktadır…

Huban Pergole tente sistemi sadece cafe restaurant gibi yerlerde değil evlerde de uygulana bilen bir sistemdir. Teras, bahçe, havuz başı, çatısı mevcut olmayan balkonlarda da rahatlıkla kullanılabilen bir sistemdir. Her türlü alanın ölçülerine göre Çiğli İ.A.O.S.B.de bulunan fabrikamızda özel üretim yapılabilmektedir.

Yapı ruhsatı gerektirmeden tamamı otomatik açılır, kapanır, yaz ve kış koşullarında mekanı kullanma imkanı sağlayan ergonomi ve fonksiyonel son teknoloji ürünüdür.Yanal alanların,ısıcamlı egepen deceunininck cambalkon sistemleri ile veya Huban ısı yalıtımlı katlanır alüminyum doğramayla kapatılması uygun olur.Sistem komple ekspozisyon alüminyum olup epiksi polyester boyalıdır. Hiçbir ek ahşap veya çelik konstrüksiyona ihtiyaç duymadan kendi orijinal aksı ile statik taşıma mukavemetine sahiptir.

Pergola tente sistemleri rüzgar ve yağışlardan oluşabilecek dış etkenlerden koruma sağlayan pergole tente ürünüdür. Uygun fiyatlarla bu ürünü firmamızdan temin edebilirsiniz.

Teklif Ölçü veya Teknik Bilgi için : Tel : 0 232 344 0 440 Gsm whatsapp : 0 532 747 85 98   Mail :info@mercanlarpanjur.com

            

Kolay Kullanım Özelliklerine Sahiptir

            Işıklandırma eklenebilmektedir. Kenar kısımlarda bulunan ray sistemi, bu perdenin açılım fonksiyonunu düzenlemektedir. Kenar kısımlardaki raylar vasıtasıyla açılan pergole tente seçenekleri, dönercilerin ön kısmındaki bahçenin kapatılmasında, cafelerin ön kısmında bulunan bölümlerin kapatılmasında ve benzeri mekanların kapatılmasında, tercih edilmektedir. Metal kısımları paslanmayan ve şiddetli rüzgara dayanıklı metalden üretilmektedir. Kullanım özellikleri bakımından oldukça pratiktir. Motorlu ve kumandalıdır. Güneşli bir havada açabilirsiniz.

            Yağmur başladığı zaman otomatik olarak kolaylıkla kapatabilirsiniz. Su geçirmez ve güneş ışınlarının zararlı etkilerini önler. Güneşin zararlı etkilerine karşı dayanıklı olmayan kumaş seçenekleri, tentenin kullanım ömrünü azaltacaktır. Bu nedenle bu ürünleri tercih ederken, neme ve ısıya karşı duyarlı, izolasyon özelliği taşıyan kumaşların tercih edilmesi oldukça önemlidir. Metal kısımlar silinebilir ve paslanmaz özelliklere sahiptir.

            Pratik kullanım özellikleriyle tercih edilen bu tente seçenekleri, istediğiniz etkili özellikleri bir arada bulundurmaktadır. Dekor çalışmalarına olan uyumu da oldukça önemlidir.

TERAS TENTESİ Teras tenteleri adında da geçtiği gibi evinizin veya iş yerinizin teraslarında kullanılır.

Teras tenteler isteğe göre otomatik veya elle mafsal yardımıyla açılır kapanır olarak ayarlanır. Manüel olarak açılıp kapatılan tenteler fiyat olarak daha uygun olup üzerinde ışık veya led ampul barındırmamaktadır.

Fakat sigorta anahtarına bağlı veya uzaktan kumandalı olarak kurulan teras tentelerin de çeşitli renklerde ışıklandırma seçenekleri kullanılmaktadır.

Yazın sıcak havalar da kışınsa soğuklar nedeniyle kullanamadığınız ev veya iş yeri teraslarınızı bu tür tentelerle kullanılabilir alanlara çeviriyoruz.
Ayrıca bu tenteler binaların teraslarına kurulan iş yerleri cafe ve restoranların da vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Bunun en büyük nedeni ise otomatik açılır kapanır seçenekleri ile hava koşullarına ve isteğe göre açılıp kapanmasıdır.

Bu durum hem iş yerlerine büyük avantaj hemde iş yeri müşterilerine nezih bir ortam sağlamaktadır.

Yapısında kullanılan yanmaz branda, kumaş ve pvc den dolayı her türlü hava koşuluna karşı oldukça dayanıklı olan teras tenteleri uzun ömürlü kullanım süresi sağlamaktadır.

Tentelerimiz de kullanılan üst düzey kaliteli materyallerden dolayı ne güneş yanması nede soğuk havalara bağlı kumaş çatlaması veya delinmesi yada yırtılması gibi durumlar yaşanmamaktadır.

Sizde mekanınıza şıklık katmak istiyorsanız hemen bizi arayın…