Huban Otomasyon / Bft Ürünleri

BFT VİSTA FOTOSELLİ KAPI

Fotoselli kapılar yakın tarihte kullanılmaya başlanmış ve insanların hayatlarını olumlu şekilde etkilemiştir. Teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklardan birisi olan fotoselli kapılar farklı yerlerde kullanılmaktadır. Genellikle işyerleri, alışveriş merkezleri, marketler, kurum ve kuruluş girişlerinde kullanılan bu kapılar fotoselleri sayesinde açılmaktadır.

  

BFT VISTA SL C fotoselli kapı özelliklerinden en önemli olan ise isminden de anlaşılacağı gibi fotoseldir. Fotosel optik teknolojinin gelişmesiyle elde edilen bir sistem olup istenilen mesafedeki varlıkları tespit edebilmektedir. Bu tespit sayesinde kapılar kendiliğinden açılmakta ve buna bağlı olarak da ayarlanan sürede tekrar otomatik olarak kapanmaktadır. Bu ayarlamayı motor üzerinde yer alan kontrol ünitesinden yapmak mümkündür. Ayrıca bu kapılarda farklı bir güvenlik sistemi bulunmakta ve böylece yaşanması muhtemel kazalar önlenmektedir. Herhangi bir çarpma durumunda otomatik olarak durma ve ters yöne hareket etme özelliği bulunan kapılar böylece insanlar için daha güvenli hale gelmektedir. Ayrıca kapıların kapanma şiddetinin çok fazla olmaması da bu kazaların önlenmesi açısından son derece önemlidir.

BFT VISTA SL C Fotoselli Kapı ve Kullanım Kolaylığı

BFT VISTA SL C fotoselli kapı farklı teknolojiler ve malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Bundan dolayı da söz konusu kapılar hemen her hava koşulunda rahat bir şekilde işlevini yerine getirebilmektedir. -20 derece ile 55 derece sıcaklık arasında zorlanmadan çalışan kapılar bu yönüyle çok ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Bütün bunların dışında ürünün tasarımı yapılırken bağlantı kabloları için kanallar konulmuştur. Böylece motor bir yere monte edildiğinde kablolar bu kanallara yerleştirilmekte ve böylece görüntü kirliliği oluşmamaktadır.